0

TRIOS Smile Design” (Dijital Ağız İçi Tarama) kullanarak, hastamızın yüz fotoğrafına dayanarak sadece birkaç dakika içinde güzel yeni gülüşünü tasarlıyoruz. Gerçekçi renklerde doğru taramaları oluşturarak, hasta beklentilerini uyumlu hale getiriyoruz.

3shape tarayıcı ile gerçek renklerde doğru taramalar oluşturuyoruz. Doğal renklerdeki gerçekçi diş ve diş etleri, sadece hastalarımızı etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda laboratuvarımızın renkleri eşleştirmesini daha da kolay hale getiriyor.

3shape Avantajları Nelerdir?

  • Hızlı ve Konforlu Ölçü Alımı: Ağız içi tarayıcıları, geleneksel alçı kalıplarına kıyasla çok daha hızlı bir şekilde dijital ölçüler alabilir. Bu durum, hastaların muayene sürecini kısaltır ve daha konforlu hale getirir.
  • Hassas ve Detaylı Görüntüler: Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde ağız içi tarayıcılar, diş hekimlerine dişlerin ve diş etlerinin son derece detaylı ve hassas görüntülerini sunar. Bu, tedavi planlaması ve uygulamasında büyük bir avantaj sağlar.
  • Dijital Modelleme: Elde edilen dijital veriler, diş hekimlerine dijital modelleme yapma imkanı tanır. Bu sayede, hastanın mevcut durumu değerlendirilebilir ve özel tasarlanmış tedavi planları oluşturulabilir.

Bize Ulaşın

X